top of page
  • Zdjęcie autoraartvoglio

Czy to miłość?

Beton zaczął grać główną rolę w moim życiu kilkanaście dobrych lat temu.

Zaczęło się niewinnie- od skończenia Politechniki Wrocławskiej, na wydziale geoinżynierii, górnictwa i geologii. W przyszłości studia na tym wydziale zaprocentowały- dały mi wiedzę chemiczną, fizyczną czy na temat surowców naturalnych. Okazało się, że te zagadnienia są ściśle związane produkcją wytrzymałego, dobrego jakościowo betonu grc i betonu architektonicznego.

Po kilku latach skończyłem także studia na wydziale architektury na Akademii Śląskiej.

Zaprocentowało to stworzeniem fantastycznych kolekcji płyt, płytek, donic, umywalek, zlewów i wielu, wielu innych produktów betonowych.Nigdy bym się nie spodziewał, że będę tworzył umywalki betonowe, blaty z betonu, płyty czy szalone pomysły moich klientów.

A jednak. Razem z moim przyjacielem stworzyliśmy markę produktów z betonu architektonicznego, później każde z nas poszło swoją drogą- ja dalej robiłem to co kocham- produkty z betonu architektonicznego (teraz, pisząc to już wiem, że to jest miłość :) )


Po ponad 12 latach prowadzenia jednej z większych firm produkującej beton architektoniczny w kraju postanowiłem zwolnić. Sprzedałem firmę. Okazało się jednak, że nie jestem w stanie żyć bez tworzenia w betonie architektonicznym. Otworzyłem pracownię w której robię umywalki betonowe. Tworzę je ręcznie, od początku do końca. Dzięki temu każda umywalka jest unikatowa.W planach mam stworzenie kolekcji oświetlenia. Powoli pojawiają się także pomysły na kolekcję dodatków do domu. Chłopczyk jest jedną z nich.


Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyli w mojej drodze ...Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page